Restaurace se zahrádkou

restaurace se zahradkou restaurace se zahradkou Praha restaurace se zahrádkou restaurace se zahradkou Praha 6 restaurace se zahradkou na Praze 6 restaurace se zahradkou v Praze restaurace se zahrádkou restaurace se zahrádkou Praha 6

Restaurace se zahrádkou, pivo z tanku, delikatesy z české kuchyně, to vše u stolu s přáteli či rodinou. Co víc si přát? Takovou pohodu najdete u nás, v restauraci Na Urale. Najdete u nás českou kuchyni i výběr burgerů. Na Urale se nachází ve čtvrti Dejvická, kde příjemná atmosféra přímo vybízí k návštěvě restaurace se zahrádkou. Přijďte nás navštívit a určitě nebudete odcházet zklamaní.

Restaurace se zahrádkou – proč k nám?

  • Posezení v naší restauraci se zahrádkou přirovnávají zákazníci k malé dovolené. Příjemná atmosféra, relaxace, dobré pivo či drink v ruce. Přijďte si takovou pohodovou atmosféru vychutnat i vy.
  • Pokud máte rádi burger restaurace, budete u nás spokojení. Nabízíme několik druhů burgerů s hovězím masem.
  • Nabízíme plzeň přímo z tanku. Získali jsme Hvězdu sládků plzeňská piva – ocenění za nejlepší péči a čepované pivo.
  • Naše restaurace se zahrádkou je prostorná a v blízkosti se nachází i dětské hřiště, aby si na své přišli všichni hosté. V restaurační zahrádce máme připraveny i misky pro psí hosty. U nás je postaráno o všechny.
  • Restaurace se nachází ve skvělé lokalitě Prahy 6.
  • Při včasné rezervaci u nás můžete zorganizovat i větší oslavy, setkání, či firemní akce. Rádi vám vyjdeme vstříc a společně zkonzultujeme vaše představy.

Restaurace se zahrádkou – skvělá lokalita

Naše restaurace se zahrádkou se nachází v krásné lokalitě pražských Dejvic v Bubenči. Pešky jste u nás od metra Dejvická za 10 minut, v blízkosti je i autobusová zastávka Rooseveltova. Tato lokalita je malebná a přímo láká k posezení na zahrádce.

Navíc můžete návštěvu restaurace spojit s procházkou po okolí, kde plno různých atrakcí. Vítanou variantou je například procházka v blízkém parku Stromovka, odkud k nám můžete přijít vyhládlí na pořádné jídlo, nebo se jít naopak projít na slehnutí. Toto jsou výhody naší restaurace Praha 6.

Restaurace se zahrádkou – naše bohatá nabídka

Ať už zvolíte posezení na zahrádce, nebo se usadíte v příjemném a útulném interiéru, čeká vás bohaté menu s různými specialitami. Pojďme se na něj podívat blíže, ať víte, co nabízí pořádná hospoda Praha.

Restaurace se zahrádkou – točené pivo a další nápoje

Pivaře u nás potěší plzeň přímo z tanku. Pokud tedy hledáte „plzeňská restaurace Praha„, jste na správném místě. Dále nabízíme Velkopopovického Kozla černého, tudíž si u nás můžete dát i oblíbené řezané pivo. Jako nealko variantu u nás najdete točeného světlého Birella a jeho ovocnou odnož pomelo-grep.

Restaurace se zahrádkou – česká kuchyně i burgery

V našem menu najdete klasická česká jídla k pivu jako je tlačenka, bramboráky se zelím, mini klobásky nebo tatarský biftek. Milovníky pikantnějších jídel potěší náš jalapeños burger nebo papričky jalapeños grilované s variací sýrů, pancettou s rozpečeným pita chlebem.

Z hlavních jídel si pochutnáte třeba na svíčkové na smetaně, plzeňském hovězím gulášku, smaženém sýru nebo smažených olomouckých syrečcích se slaninou. Potěšíme i milovníky burgerů, kterých nabízíme několik variant. Podívejte se na naše menu pro kompletní nabídku.

Restaurace se zahrádkou – řízky pro celou rodinu

Přijďte na některou z našich speciálních víkendových akcí, kde si můžete vybrat z variace řízků a příloh. Nabídka je opravdu široká, a to včetně menu pro děti.

Na Urale v restauraci se zahrádkou se už těšíme na vaši návštěvu.

Pin It on Pinterest