Restaurace Praha 6

Restaurace Praha 6 Restaurace Praha 6 Restaurace v Praze 6 Restaurace na Praze 6 restaurace v Praze 6 restaurace Praha restaurace Dejvice restaurace Praha 6 Dejvice

Pokud hledáte restaurace Praha 6, narazili jste na správné místo. Naše restaurace Na Urale se nachází v pražské čtvrti Bubeneč v Dejvicích, v blízkosti metra Dejvická a pár minut od oblíbeného parku Stromovka. Restaurace se může pochlubit skvělou dostupností v rámci městské hromadné dopravy. Nabízíme vám českou kuchyni, výběr z našich burgerů, pivo z tanku a mnoho dalšího. Pojďte se naši restauraci v srdci Prahy 6 podívat.

Restaurace Praha 6 – proč k nám?

  • Nabízíme tankovou plzeň a získali jsme ocenění Hvězda sládků plzeňského piva. Na kvalitě piva a péči o něj nám opravdu záleží, což dokazují spokojené recenze a zpětná vazba našich zákazníků.
  • Pokud máte rádi burger restaurace, tak vás jistě zaujme i naše nabídka burgerů, na které se taktéž specializujeme.
  • Jsme tu i pro milovníky tradiční české kuchyně. Těšit se můžete i na víkendové řízkové speciální akce.
  • Jsme restaurace se zahrádkou, na které můžete posedět s přáteli, rodinou a kolegy. Zahrádka je prostorná a určitě si v této příjemné atmosféře odpočinete.
  • V blízkosti restaurace je dětské hřiště, takže vaše ratolesti se nudit nebudou.
  • Uvnitř si posedíte v příjemném, stylovém a útulném interiéru.
  • Po domluvě a rezervaci možnost větších oslav a setkání.

Restaurace Praha 6 – výborná lokalita

Na Urale je restaurace, která se nachází na Praze 6, konkrétně ve čtvrti Bubeneč. Tato lokalita je velmi příjemná, plná kulturního vyžití a parků k návštěvě, proto se rozhodně vyplatí tuto část Prahy navštívit a spojit procházku s návštěvou naší restaurace.

Naše restaurace Praha 6 je v blízkosti metra A Dejvická a to pouhých 10 min pěšky. V těsné blízkosti restaurace je i autobusová zastávka. Naši zákazníci si také před návštěvou rádi užijí procházku v nedalekém parku Stromovka, aby k nám pak přišli na pořádné jídlo a dobré pivo na zahnání žízně.

Restaurace Praha 6 – nabídka z jídelního lístku

Specializujeme se na české speciality, burgery a řízky. Nabízíme tradiční jídla, jako jsou utopenci, u nás nakládaný hermelín s feferonkami, bavorské mini klobásky, bramboráky se zelím nebo třeba smažené bramborové lupínky.

Z hlavních jídel můžeme jmenovat svíčkovou na smetaně, plzeňský hovězí guláš, katův šleh, ale i halušky se slovenskou brynzou, či v pivním těstíčku smažené olomoucké syrečky se slaninou. Všechna jídla najdete v našem menu. Jsme kvalitní hospoda Praha.

Restaurace Praha 6 – burgery a řízky

V naší restauraci nabízíme i vynikající burgery s hovězím masem. Máme na výběr z několika variant, v každé ale najdete křupavou bulku, zeleninu, sýr a domácí majonézu. Jako přílohu pak nabízíme farmářské bramborové hranolky.

O víkendech máme speciální řízkové akce, kde si můžete opět vybrat z několika variant masa a vybrat si přílohu. Vytvoříte si tak vlastní menu. Sledujte naše stránky pro aktuality.

Restaurace Praha 6 – co točíme?

Jsme také plzeňská restaurace Praha a u nás na čepu najdete plzeň z tanku, což ocení snad každý milovník piva. Dále točíme Velkopopovického Kozla černého. Pro ty, kteří chtějí nealko variantu je na čepu připraven světlý Birell.

Pin It on Pinterest