Plzeňská restaurace Praha

Plzeňská restaurace Plzeňská restaurace Praha Plzeňská restaurace v Praze Plzeňská restaurace Praha Plzeňská hospoda Praha 6 tanková plzeň v Praze Plzeňské hospody Plzeňské hospody v Praze

V restauraci Na Urale točíme plzeňské pivo přímo z tanku. Proto pokud hledáte „plzeňská restaurace Praha“, jste na správném místě. Dále nabízíme skvělé burgery, poctivou českou klasiku a speciální řízkové víkendové menu. Přijďte si posedět do naší restaurace se zahrádkou, která se nachází v pražských Dejvicích. Čeká na vás vynikající jídlo a milá obsluha.

Plzeňská restaurace Praha – proč k nám?

  • Točíme plzeň z tanku a získali jsme Hvězdu sládků plzeňského piva, což je ocenění za nejlepší péči a čepované pivo.
  • Pokud hledáte burger restaurace, tak u nás budete určitě spokojení. Burgery patří mezi naše speciality a jsou příjemným zpestřením mezi českou klasikou.
  • V teplejších měsících vás přivítáme na naší velké zahrádce, kde si v klidu můžete posedět s přáteli a vychutnat výborné pivo. Dopřejte si relaxaci a příjemnou atmosféru.
  • Interiér naší restaurace je stylový, přitom útulný.
  • V blízkosti restaurace je i dětské hřiště, kde najdou zábavu nejmenší hosté.
  • Můžete si u nás zorganizovat menší i větší akce, jako jsou oslavy, rodinná setkání, či firemní akce. Zavolejte nám a zarezervujte si termín! Budeme se těšit.

Plzeňská restaurace Praha – nabídka piva

Na čepu vám nabídneme zmiňovanou tankovou plzeň, a to i variantě ŠNYT. Milovníky tmavého piva potěší Velkopopovický Kozel černý. Nabídka černého piva je zárukou, že si u nás můžete objednat i řezané pivo.

Myslíme i na ty, kteří nechtějí nebo nemohou pít. Na čepu je i světlý Birell, či jeho ovocná varianta grep-pomelo.

Pokud neholdujete ani jednomu, můžete si vybrat domácí limonádu, destiláty či si vybrat nějaký z míchaných nápojů. Přijďte si pochutnat do naší restaurace Praha 6.

Plzeňská restaurace Praha – jaké máme menu?

Na co se u nás můžete těšit? Hosté si oblíbili naše domácí bramboráčky se zelím, na výběr máme i bavorské miniklobásky a k pivu sednou smažené bramborové lupínky.

Dále máme pro vás v rámci stálého menu připravenou výbornou svíčkovou na smetaně špikovanou uzeným špekem či plzeňský hovězí guláš. Nabízíme i klasiku Katův šleh z vepřového masa či játra na roštu. Milovníky smažáku potěší náš smažený sýr gouda s bramborami. Máte rádi sýr, ale smažáku jste přejedení? Vyzkoušejte lahodné olomoucké tvarůžku s anglickou slaninou smažené v pivním těstíčku. Jsme klasická hospoda Praha, kde si z menu vybere celá rodina. Celou nabídku najdete na našich stránkách.

Plzeňská restaurace Praha – nabídka burgerů

Naší specialitou jsou i poctivé burgery. Z naší nabídky si určitě vyberete. Základem je vždy křupavá bulka, hovězí maso, zelenina a sýr. Samozřejmostí je také domácí majonéza a příloha ve formě farmářských bramborových hranolek.

Plzeňská restaurace Praha – potěšíme i milovníky řízků!

Naše restaurace nenabízí pouze výběr ze stálého menu, ale také tematické řízkové víkendy! Je to naše speciální akce, kdy si sami nakombinujete jídlo podle vašich představ. Můžete si vybrat řízek z kuřecího, telecího, hovězího nebo krůtího masa. K tomu si potom vyberete přílohu podle chuti. Máme i dětskou nabídku. Sledujte aktuality na webu pro více informací.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Pin It on Pinterest