Hospoda Praha 6

hospoda Praha hospoda Praha 6 hospody Praha hospody Praha 6 nejlepší hospody v Praze Hospoda Praha Dejvice hospody Praha 6 Dejvice hospoda v Praze

Restaurace Na Urale patří mezi nejlepší hospody v Praze. Máme stovky spokojených recenzí od našich stávajících zákazníků a rádi u nás uvidíme i vás. Jsme ta pravá hospoda Praha na dobré jídlo, kvalitní pivo z tanku, posezení s přáteli či rodinou. Nacházíme se v lokalitě Prahy 6 a máme mnoho co nabídnout. Podívejte se na detaily a zjistíte, že jsme ta pravá hospoda Praha pro vás.

Hospoda Praha – proč k nám?

  • Nabízíme speciality české kuchyně, vynikající nabídku naší burger restaurace a víkendové řízkové speciality.
  • Najdete u nás plzeňské pivo přímo z tanku, což ocení nejeden pivař.
  • U nás můžete využít všechny výhody restaurace se zahrádkou. Posezení v naší příjemné zahrádce s pivem či drinkem v ruce naši zákazníci přirovnávají k malé dovolené. Tak si pojďte zarelaxovat i vy! Zveme vás do naší restaurace se zahrádkou.
  • V blízkosti restaurace je také dětské hřiště, tudíž se nebudou nudit ani malí zákazníci a užijí si své aktivity.
  • Můžete k nám dorazit i ve větším počtu, užít si oslavu nebo firemní akci. Stačí včasná rezervace.
  • Naše hospoda je v lokalitě restaurace Praha 6 na Puškinově náměstí s výbornou dostupností v rámci městské hromadné dopravy.
  • Interiéry naší restaurace jsou stylové a útulné. Obsluha je milá a rychlá. Co více si přát?

Hospoda Praha – naše menu

Na co se u nás můžete těšit? Máme opravdu bohatý výběr, především z české kuchyně. K pivku skvěle sednou domácí křupavé bramboráky se zelím, mini bavorské klobásky, smažené bramborové lupínky nebo třeba tatarský biftek.

Pro milovníky pikantního jídla máme připravena hned dvě jídla s papričkami jalapeños. Můžete si je dát grilované s variací sýrů, pancettou s rozpečeným pita chlebem, nebo v oblíbeném jalapeños burgeru.

Hospoda Praha – česká klasika na vašem stole

Jako hlavní chod vám doporučujeme vynikající svíčkovou na smetaně špikovanou uzeným špekem, plzeňský hovězí guláš a originál Katův šleh z vepřového masa, játra na roštu. Ze smažené klasiky je to smažený sýr gouda s bramborami a olomoucké tvarůžky se slaninou smažené v pivním těstíčku. Více z nabídky najdete v našem menu.

Hospoda Praha – burgery

Mezi naše speciality patří i burgery. Nabízíme několik variant, které spojuje křupavá bulka, hovězí maso, různé druhy sýra podle toho, jaký burger si vyberete, čerstvá zelenina a domácí majonéza. Jako přílohu nabízíme farmářské bramborové hranolky.

Hospoda Praha – dobrá zpráva pro milovníky řízků

Přijďte k nám na řízkový víkend! Jedná se o naši specialitu, která potěší všechny milovníky řízků. Můžete si vybrat mezi řízkem z hovězího, kuřecího, krůtího i telecího masa. Připraveno je i menu pro děti. K řízkům také nabízíme variaci příloh, takže si jídlo můžete kombinovat podle svého. Sledujte naše menu pro aktuální informace. Pro tyto speciální akce patříme mezi nejlepší hospody v Praze.

Hospoda Praha – pivo na čepu

Jaký zlatý mok u nás najdete? Jelikož jsme plzeňská restaurace Praha, nesmí u nás chybět plzeň. A když plzeňské pivo, tak přímo z tanku! Dále u nás točíme Velkopopovického černého Kozla, tudíž nabízíme i řezané pivo.

Jako nealku variantu nabízíme točeného světlého Birella a jeho ovocnou variantu.

Přijďte do naší restaurace Na Urale, těšíme se na vás!

Pin It on Pinterest