Burger restaurace

restaurace burger Burger restaurace burger restaurace Praha Burger restaurace Praha 6 restaurace burger na Praze 6 burger restaurace v Praze 6 burger restaurace na Praze 6 Burger restaurace Praha

Burger restaurace – to jsme my, restaurace Na Urale v pražských Dejvicích. Nabízíme výběr z několik burgerů i tradiční české kuchyně. Najdete u nás českou klasiku, burgery, dobré pivo, klidné posezení na zahrádce a výbornou dostupnost v rámci městské hromadné dopravy. Těšíme se na vás v naší (nejen) burger restauraci.

Burger restaurace – proč k nám?

  • Čepujeme tankovou plzeň a je u nás i možnost řezaného piva.
  • Naše burgery jsou v Dejvicích vyhlášené. Lokalita je skvělá, v blízkosti metra Dejvická na trase A.  Jsme restaurace Praha 6.
  • Možnost organizace větších akcí – oslav či firemních setkání.
  • Jsme restaurace se zahrádkou, takže u nás možné posedět v příjemném venkovním prostředí. Zahrádka je k dispozici během teplejších měsíců. Vychutnat si plzeň, sedět na čerstvém vzduchu a trávit večer s přáteli nebo rodinou. Znáte lepší pocit? Na zahrádce jsou vítání i čtyřnozí parťáci, kteří mají připraveny misky s vodou. Na Urale myslíme na všechny!
  • Restaurace je v blízkosti dětského hřiště, takže se nebudou nudit ani nejmenší.
  • Interiér je útulný, stylový. Obsluha příjemná a rychlá. Věříme, že se do naší burger restaurace budete vracet často.

Burger restaurace – naše menu

Nabízíme výborné burgery, které patří k našim specialitám. V našem burgeru nesmí chybět křupavá bulka, hovězí maso, sýr, domácí majonéza a zelenina. Nabízíme různé varianty a naši zákazníci si velmi oblíbili jalapeños burger. Pokud jste milovníci pikantních jídel, můžeme vám ho upřímně doporučit!

Burger restaurace – česká klasika

Kromě burgerů nabízíme i české speciality. Pokud tedy často ve vašem vyhledávači hledáte hospoda Praha, jste na správném místě. K pivku určitě sednou křupavé bramboráky se zelným salátem, smažené bramborové lupínky s dipem, mini klobásky nebo tatarský biftek.

Jako hlavní chod se u nás můžete těšit třeba na tradiční svíčkovou na smetaně, plzeňský guláš z karabáčku, katův šleh nebo olomoucké tvarůžky balené v anglické slanině smažené v pivním těstíčku. Další výběr najdete na našem menu.

Burger restaurace – řízkové speciality

Naší velkou specialitou jsou řízkové víkendy, kdy si můžete vybrat z mnoha druhů řízků – ať už z kuřecího, krůtího, hovězího nebo telecího masa. K nim nabízíme několik druhů příloh a naší nabídce najdete i možnost pro dětské strávníky. Sledujte naše menu pro aktuální informace.

Burger restaurace – výběr piva

Pořádný burger se musí zapít lahodným mokem. U nás nabízíme plzeň přímo z tanku, což ocení milovníci dobrého piva. Hospoda Na Urale je plzeňská restaurace Praha s nabídkou výborného světlého ležáku.

Dále je v naší nabídce Velkopopovický Kozel černý, tudíž vám rádi nabídneme i řezané pivo.

Pokud nemůžete nebo nechcete pít alkohol, máme pro vás připraven na čepu světlý Birell i jeho ovocnou variantu. Vybrat si můžete i z našich domácích limonád, kterou jsou vždy sezónní.

Pin It on Pinterest